Zdeněk Nemastil - Soubor 2 prací

Oleje na kartonu, 34x41 a 47x67 cm. Signovány Nemastil. Rámy, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1879, Zásmuky - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.

23729. Soubor 2 prací
Dražba ukončena:31.10.2018 22:15:47
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 000 Kč