Zdeněk Nemastil - U chalupy

Olej na kartonu, 31x37 cm. Signováno vpravo dole Zd. Nemastil. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879, Zásmuky - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.

29965. U chalupy
Dražba ukončena:28.03.2019 22:54:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč