Zdeněk Nemastil - Zimní krajina

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole Nemastil, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879, Zásmuky - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.

15663. Zimní krajina
Dražba ukončena:25.01.2018 19:21:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč