Zdeněk Nemastil - Zimní krajina s řekou

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Nemastil Zd. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879, Zásmuky - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.

306179. Zimní krajina s řekou
Dražba ukončena:21.09.2020 20:28:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč