Zdeněk Rumler - Podhájí

Olej na plátně, 54x64 cm. Signováno vpravo dole Rumler 84. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1923 – 2012
Malíř. Výtvarně se vzdělával soukromě. Věnoval se grafice, kresbě a především krajinomalbě. Své náměty čerpal z krajiny Plzeňska a západních Čech, vycházel z realistického přístupu malířského vyjádření. Vystavoval se západočeskými výtvarníky, byl členem UVU plzeňské oblasti.

304381. Podhájí
Dražba ukončena:10.04.2020 20:03:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč