značeno Amphora Austria - Párové vázy s květy

Porcelán, výška: 32 cm.

Pozn.: Zlacení mírně otřelé. Amphora/RStK speciální aukce. 1899 - 1900 Manufactured in Austria a trojnožka, signatura Max. Emmanuel Co., Londýn.

značeno Amphora Austria
64613. Párové vázy s květy
Dražba ukončena:16.09.2021 23:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč