značeno Austria - Párové vázy s motivem růží

Nejdelší strana: 44 cm

Porcelán, výška 44 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno. Stav odpovídá přiložené fotodokumentaci.

značeno Austria
153610. Párové vázy s motivem růží
Zbývá:8 dnů, 10 hodin
Konec dražby:18.01.2026 21:33:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč