značeno B. Zahradník Praha II - Ukřižovaný

Dřevo, 16x15 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno B. Zahradník Praha II
27912. Ukřižovaný
Dražba ukončena:13.02.2019 21:53:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč