MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Dřevo, 16x15 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
značeno B. Zahradník Praha II
27912. Ukřižovaný
Dražba ukončena:
13.02.2019 21:53:39
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
700 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
700 Kč
limit (13.02.2019 21:48:39)
4285
600 Kč
08.02.2019 15:04:48
4822
500 Kč
limit (07.02.2019 22:24:39)
4285
500 Kč
limit (08.02.2019 15:04:47)
4285