značeno Chodau (Dolní Chodov 1835-1844) - Kávový servis

Porcelán, značeno na konvici Chodau.

Pozn.: Mírně poškozeno. Nekompletní schází 2 šálky.

značeno Chodau (Dolní Chodov 1835-1844)
32958. Kávový servis
Dražba ukončena:12.06.2019 18:23:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč