značeno Credos - Hodinky náramkové, punc Kohout 18, 750/1000, hrubá hmotnost: 33,03g

v chodu.

Pozn.: Mírně poškozeny.

značeno Credos
15228. Hodinky náramkové, punc Kohout 18, 750/1000, hrubá hmotnost: 33,03g
Dražba ukončena:13.12.2017 20:54:21
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 300 Kč