MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
v chodu.
Pozn.: Mírně poškozeny.
> zpět na aukční výsledky
značeno Credos
15228. Hodinky náramkové, punc Kohout 18, 750/1000, hrubá hmotnost: 33,03g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
700 Kč
vydraženo za:
4 300 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
4 300 Kč
1054
4 200 Kč
2985
4 100 Kč
1054
4 000 Kč
limit (13.12.2017 20:45:40)
3327
4 000 Kč
1054
3 900 Kč
limit (13.12.2017 20:42:59)
3327
3 800 Kč
2282
3 700 Kč
1252
3 600 Kč
2282
3 500 Kč
limit (13.12.2017 20:39:24)
1252
3 500 Kč
2282
3 400 Kč
limit (13.12.2017 19:40:10)
1252
3 300 Kč
limit (13.12.2017 19:40:09)
3327
1 000 Kč
limit (13.12.2017 18:14:47)
3327
900 Kč
1252
800 Kč
2985
700 Kč
1252