MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Dřevo, max. výška 6 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
značeno Czechoslovakia
27821. Soubor 7-mi figurek
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 800 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 800 Kč
929
1 700 Kč
1367
1 600 Kč
929
1 500 Kč
limit (13.02.2019 19:35:19)
1367
1 500 Kč
929
1 400 Kč
limit (13.02.2019 19:35:12)
1367
1 300 Kč
929
1 200 Kč
limit (13.02.2019 19:18:12)
1367
1 100 Kč
929
1 000 Kč
4822
900 Kč
929
800 Kč
1367
700 Kč
4822
600 Kč
929
500 Kč
831