Značeno Dina - Dámské hodinky

Obecný kov, průměr 2,5 cm. Hrubá hmotnost 11,25 g.

Pozn.: Poškozeno.

Značeno Dina
55515. Dámské hodinky
Dražba ukončena:03.03.2021 20:52:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo