značeno DP - Mocca servis - návrh Ladislav Sutnar

Porcelán. Značeno DP (Družstevní práce), návrh Ladislav Sutnar.

Pozn.: Mírně poškozeno

značeno DP
17854. Mocca servis - návrh Ladislav Sutnar
Dražba ukončena:11.04.2018 20:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč