značeno Goldscheider Wien - Dáma v krinolíně

Keramika, výška 17 cm. Značeno vtlačenou značkou Goldscheider.

Pozn.: Mírně poškozeno. Značka hůře čitelná.

značeno Goldscheider Wien
20737. Dáma v krinolíně
Dražba ukončena:13.06.2018 18:21:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč