značeno Graupner a Körner - Globus

Výška 62 cm, průměr: 36 cm, značeno Graupner a Körner v Lipsku.

Pozn.: Globus místy zašpiněn a mírně poškozen.

značeno Graupner a Körner
3577. Globus
Dražba ukončena:28.01.2016 22:21:07
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:2 900 Kč