značeno Horzowitz - Poslední večeře

Litina, 20x35 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Horzowitz
27793. Poslední večeře
Dražba ukončena:13.02.2019 19:51:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč