MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Litina, 20x35 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
značeno Horzowitz
27793. Poslední večeře
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 400 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 400 Kč
5001
2 300 Kč
4822
2 200 Kč
5001
2 100 Kč
limit (06.02.2019 21:20:25)
4822
2 000 Kč
3416
1 900 Kč
limit (06.02.2019 21:20:22)
4822
1 800 Kč
3416
1 700 Kč
limit (06.02.2019 21:20:11)
4822
1 600 Kč
3416
1 500 Kč
limit (06.02.2019 21:20:05)
4822
1 400 Kč
3416
1 300 Kč
limit (06.02.2019 21:19:59)
4822
1 200 Kč
3416
1 100 Kč
limit (05.02.2019 18:07:53)
4822
1 000 Kč
834
900 Kč
4822
800 Kč
3416
700 Kč
2467
600 Kč
3416
500 Kč
2467