značeno L. Hainz - Nástěnné hodiny II.

Délka 93 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Bez záruky chodu.

značeno L. Hainz
91261. Nástěnné hodiny II.
Dražba ukončena:05.03.2023 21:48:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč