značeno Made in Czechoslovakia - Toaleta

Porcelán, celková výška 43 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Made in Czechoslovakia
55563. Toaleta
Dražba ukončena:03.03.2021 21:45:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč