značeno Moser, Karlsbad - Doza

Sklo, výška: 9 cm, průměr: 17 cm, značeno made in Czechoslovakia Moser, Karlsbad.

Pozn.: Mírně poškozeno - sklo na dvou místech prasklé.

značeno Moser, Karlsbad
12217. Doza
Dražba ukončena:20.09.2017 18:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč