značeno M.Z. Austria - Čajový servis 6- ti osobní

Porcelán. Značeno M.Z. Austria.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno M.Z. Austria
27941. Čajový servis 6- ti osobní
Dražba ukončena:13.02.2019 22:53:12
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:9 500 Kč