Značeno N - Kubistická socha

Sádra, výška 27 cm. Značeno N.

Pozn.: Míně poškozeno.

Značeno N
90352. Kubistická socha
Dražba ukončena:01.03.2023 21:05:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč