značeno nečitelně - Konvička

Keramika, výška 14 cm. Značeno nezřetelnou vtlačenou značkou (Týnec?).

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno nečitelně
17789. Konvička
Dražba ukončena:11.04.2018 19:24:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 700 Kč