značeno nečitelně

53223. Kovář

popis: Keramika, výška 46 cm. Značeno nečitelně.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 12 dnů, 1 hodin

konec dražby: 09.12.2020 20:27:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 15.11.2020 18:11:25 764