značeno nečitelně

53223. Kovář

popis: Keramika, výška 46 cm. Značeno nečitelně.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 09.12.2020 20:30:27

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 09.12.2020 20:25:27 6999
500 Kč 15.11.2020 18:11:25 764