MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Keramika, výška: 28 cm.
Pozn.: Poškozeny.
> zpět na aukční výsledky
značeno nečitelně
301739. Párové vázy
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 600 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 600 Kč
1610
2 500 Kč
limit (23.10.2019 21:15:29)
5943
2 400 Kč
1610
2 300 Kč
limit (23.10.2019 21:15:24)
5943
2 200 Kč
1610
2 100 Kč
limit (22.10.2019 13:29:14)
5943
2 000 Kč
limit (22.10.2019 13:28:47)
5269
2 000 Kč
limit (22.10.2019 13:28:48)
5943
1 600 Kč
limit (22.10.2019 13:28:22)
5269
1 500 Kč
limit (22.10.2019 13:28:21)
5943
700 Kč
limit (21.10.2019 11:11:29)
5269
600 Kč
3991
500 Kč
5943