značeno nečitelně - Párové vázy

Keramika, výška: 28 cm.

Pozn.: Poškozeny.

značeno nečitelně
301739. Párové vázy
Dražba ukončena:26.10.2019 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč