MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Délka 114 cm.
Pozn.: Poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
značeno nečitelně
27814. Puška s perkusním zámkem
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
3 700 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 700 Kč
limit (13.02.2019 20:02:36)
4956
3 600 Kč
256
3 500 Kč
limit (13.02.2019 19:19:15)
4956
3 500 Kč
256
3 400 Kč
limit (13.02.2019 19:19:11)
4956
3 300 Kč
256
3 200 Kč
limit (13.02.2019 19:19:06)
4956
3 100 Kč
256
3 000 Kč
limit (13.02.2019 19:19:00)
4956
2 900 Kč
256
2 800 Kč
limit (13.02.2019 19:18:55)
4956
2 700 Kč
256
2 600 Kč
limit (13.02.2019 19:18:50)
4956
2 500 Kč
256
2 400 Kč
limit (13.02.2019 19:18:44)
4956
2 300 Kč
256
2 200 Kč
limit (13.02.2019 18:25:19)
4956
2 100 Kč
4989
2 000 Kč
limit (07.02.2019 10:35:54)
4956
1 900 Kč
3932
1 800 Kč
limit (07.02.2019 10:35:44)
4956
1 700 Kč
3932
1 600 Kč
limit (04.02.2019 10:19:38)
4956
1 500 Kč
limit (19.01.2019 8:13:49)
831
1 400 Kč
2467
1 300 Kč
limit (19.01.2019 8:13:40)
831
1 200 Kč
2467
1 100 Kč
limit (19.01.2019 8:13:33)
831
1 000 Kč
2467
900 Kč
limit (19.01.2019 8:13:27)
831
800 Kč
2467
700 Kč
limit (18.01.2019 12:16:29)
831
600 Kč
2352
500 Kč
831