značeno Prag - Miska

Keramika, výška 8 cm. Značeno Prag (1793-1837).

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Prag
17805. Miska
Dražba ukončena:11.04.2018 19:39:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč