značeno R-U, za první republiky přeznačeno - Rakouská jezdecká šavle

Délka 99 cm. Očíslováno 127. Rukojeť ze žraločí kůže. Pochva. Značena 1869.

Pozn.: Mírně poškozeno. Přijata do ČS armády - přijímací značky.

značeno R-U, za první republiky přeznačeno
27775. Rakouská jezdecká šavle
Dražba ukončena:13.02.2019 19:37:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:10 000 Kč