značeno Rosenthal Germany Kunstabteilung - Dívka s laní

Porcelán, výška 17 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Rosenthal Germany Kunstabteilung
25627. Dívka s laní
Dražba ukončena:12.12.2018 19:03:50
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 100 Kč