MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Porcelán, výška 17 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
značeno Rosenthal Germany Kunstabteilung
25627. Dívka s laní
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
800 Kč
vydraženo za:
3 100 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 100 Kč
4434
3 000 Kč
2704
2 900 Kč
4434
2 800 Kč
limit (12.12.2018 18:47:31)
2704
2 700 Kč
4497
2 600 Kč
limit (12.12.2018 18:43:41)
2704
2 500 Kč
4497
2 400 Kč
limit (12.12.2018 18:08:24)
3822
2 400 Kč
4497
2 300 Kč
limit (12.12.2018 18:08:07)
3822
2 200 Kč
4497
2 100 Kč
limit (12.12.2018 18:02:40)
3822
2 000 Kč
4497
1 900 Kč
831
1 800 Kč
3822
1 700 Kč
793
1 600 Kč
3822
1 500 Kč
793
1 400 Kč
3822
1 300 Kč
793
1 200 Kč
890
1 100 Kč
2216
1 000 Kč
793
900 Kč
2216
800 Kč
831