MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Porcelán, výška 9 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
značeno Rosenthal Germany
25687. Lachtan
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
700 Kč
vydraženo za:
2 500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 500 Kč
limit (12.12.2018 19:47:26)
1849
2 400 Kč
limit (12.12.2018 19:47:25)
4434
1 600 Kč
limit (12.12.2018 19:42:18)
4434
1 500 Kč
limit (12.12.2018 19:42:17)
1849
1 200 Kč
limit (12.12.2018 18:11:23)
1849
1 100 Kč
3822
1 000 Kč
limit (12.12.2018 16:49:27)
1849
900 Kč
831
800 Kč
4712
700 Kč
831