značeno Schlaggenwald, Alois Jaroněk - Dekorativní závěsný talíř

Porcelán, malba. Průměr 27 cm. monogramováno A.J.. Značeno Schlaggenwald.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Schlaggenwald, Alois Jaroněk
32951. Dekorativní závěsný talíř
Dražba ukončena:12.06.2019 18:28:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč