Značeno Slavkov - Tanečnice

Porcelán, výška 23 cm. Značeno Slavkov.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Značeno Slavkov
64599. Tanečnice
Dražba ukončena:16.09.2021 23:34:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč