značeno Tomer 1858, VR - Vojenská perkusní krátká puška.

Délka 97 cm. Zdobená hlaveň. Velká Británie

Pozn.: Mírně poškozeno. Chybí vytěrák. Silně restaurováno, pravděpodobně použity dobové ale nesourodé části.

značeno Tomer 1858, VR
27788. Vojenská perkusní krátká puška.
Dražba ukončena:13.02.2019 19:50:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč