značeno Vídeň, pravděpodobně Karlovy Vary 2. pol. 19. stol. - Sklepník

Porcelán, výška 12 cm. Značeno Vídeň.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Vídeň, pravděpodobně Karlovy Vary 2. pol. 19. stol.
30160. Sklepník
Dražba ukončena:10.04.2019 18:25:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč