značeno Volkstedt - Chlapec s číší

Porcelán, výška: 13 cm. Značeno Volkstedt.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Volkstedt
33018. Chlapec s číší
Dražba ukončena:12.06.2019 19:23:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč