Značeno Waechtersbach - Kubistické hraněné umyvadlo

Keramika, výška 14 cm, průměr 44 cm. Značeno Waechtersbach.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Značeno Waechtersbach
64340. Kubistické hraněné umyvadlo
Dražba ukončena:15.09.2021 22:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč