značeno Wlaszlovits Štós/24 - ČS důstojnická šavle

Nejdelší strana: 92 cm

Kov, délka 92 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Wlaszlovits Štós/24
153538. ČS důstojnická šavle
Zbývá:8 dnů, 9 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:57:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč limit (08.01.2026 19:18:43) 735