značeno - Dívka s kozou

Keramika, výška 29 cm. Značeno.

Pozn.: Poškozeno.

značeno
30166. Dívka s kozou
Dražba ukončena:10.04.2019 18:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč