značeno - Párové sochy - Mladý šlechtic a šlechtična

Terakota, výšky cca 44 cm. Značeny.

Pozn.: Mírně poškozeny.

značeno
95580. Párové sochy - Mladý šlechtic a šlechtična
Dražba ukončena:21.05.2023 21:17:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč