značeno - Stříbrné příbory, punc Diana S-30, ryzost 800/1000, hrubá hmotnost celkem 1403,9 g

6-ti osobní příbory v kazetě, značeno

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno
17759. Stříbrné příbory, punc Diana S-30, ryzost 800/1000, hrubá hmotnost celkem 1403,9 g
Dražba ukončena:11.04.2018 18:41:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč