značeno - Svícen putty s husou

Porcelán, 28 cm. Chybí kovová montáž na svíčku.

Pozn.: Poškozeno.

značeno
304288. Svícen putty s husou
Dražba ukončena:04.04.2020 20:06:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč