Zuzana Veselá - Okamžitá reakce

Akryl na lepence, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Z. Veselá. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

29803. Okamžitá reakce
Dražba ukončena:28.03.2019 19:38:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 100 Kč