Karel Votlučka

1893 - 1963

1896 - 1963 Narodil se v Plzni. Absolvoval na pražské AVU u profesorů Preislera a Nechleby. Dále byl žákem prof. Švabinského. Maloval uličky a zákoutí staré Prahy, často se ve své tvorbě vracel do rodné Plzně. Po druhé světové válce se mu velkou inspirací stalo Slovensko. Tvořil oleje, akvarely, dřevoryty, linoryty, lepty a litografie. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.
Karel Votlučka - Přeštice

Karel Votlučka

90023. Přeštice

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 3 200 Kč

Dražba ukončena: 12.02.2023 20:32:00

Karel Votlučka - Sv. Anežka v Praze

Karel Votlučka

66886. Sv. Anežka v Praze

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 1 000 Kč

Dražba ukončena: 03.10.2021 20:21:00

Karel Votlučka - Týnec u Klatov

Karel Votlučka

305856. Týnec u Klatov

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 100 Kč

Dražba ukončena: 16.08.2020 20:02:00

Karel Votlučka - Naměstí v Klatovech

Karel Votlučka

39370. Naměstí v Klatovech

Vyvolávací cena: 600 Kč

Vydraženo za: 3 700 Kč

Dražba ukončena: 15.01.2020 22:46:16

Karel Votlučka - Plzeň - Františkánský klášter

Karel Votlučka

302384. Plzeň - Františkánský klášter

Vyvolávací cena: 700 Kč

Vydraženo za: 1 200 Kč

Dražba ukončena: 04.12.2019 20:17:40

Karel Votlučka - U statku

Karel Votlučka

33910. U statku

Vyvolávací cena: 700 Kč

Vydraženo za: 3 400 Kč

Dražba ukončena: 26.06.2019 22:30:00

Karel Votlučka - Pelhřimov

Karel Votlučka

28399. Pelhřimov

Vyvolávací cena: 700 Kč

Vydraženo za: 6 500 Kč

Dražba ukončena: 13.03.2019 22:27:00

Karel Votlučka - Myslíkova ulice v Praze

Karel Votlučka

21259. Myslíkova ulice v Praze

Vyvolávací cena: 600 Kč

Vydraženo za: 2 300 Kč

Dražba ukončena: 27.06.2018 21:21:32

Karel Votlučka - Brno - Petrov z nádvoří Zemského muzea

Karel Votlučka

13540. Brno - Petrov z nádvoří Zemského muzea

Vyvolávací cena: 400 Kč

Vydraženo za: 2 700 Kč

Dražba ukončena: 25.10.2017 20:27:57

Karel Votlučka - Staroboleslavská brána

Karel Votlučka

492. Staroboleslavská brána

Vyvolávací cena: 300 Kč

Vydraženo za: 2 000 Kč

Dražba ukončena: 20.06.2013 22:21:30