Čas na serveru:

Vyhledávání

Zde najdete informace jak prodat obraz v aukci
Zde najdete informace jak koupit obraz v aukci

Prodáváte svůj obraz za nejvyšší cenu transparentním a kontrolovatelným způsobem.  
 

Naše odměna je ve výši 20% z dosažené částky a je konečná.

 

Výplata peněz je provedena  co nejdříve po ukončení aukce.
 

Prohlédli jste si naše internetové stránky, navštívili jste naši galerii, možná nás doporučil váš známý, který u nás prodával a byl spokojený. Prostě, rozhodli jste se prodat váš obraz prostřednictvím naší aukce....děkujeme za důvěru a vítáme vás mezi naše spokojené zákazníky.

Jak dál postupovat?

Zavolejte Mgr. Jakubcové: 608 73 19 23, pondělí - pátek, 10 - 18 hodin a domluvte si prosím  schůzku v naší galerii v Korunní ulici 75 na pražských Vinohradech, 3 minuty od stanice metra Jiřího z Poděbrad (pokud pojedete autem, je před naší provozovnou možnost krátkodobého parkování).

Pokud si nejste jisti, zda jsou vaše obrazy vhodné pro aukci, můžete nám poslat jejich fotografie na mail: info@obrazyvaukci.cz.

NEBO

Dáváte přednost naší návštěvě u vás? Stačí zavolat. Ochotně (a bezplatně) přijedeme k vám, obraz posoudíme na místě a ihned sepíšeme i smlouvu, obraz odvezeme, případně zajistíme dopravu.

Obraz posoudíme z hlediska jeho aukčního potenciálu, podáme Vám o něm veškeré informace a navrhneme vyvolávací cenu. Sepíšeme smlouvu. Celý proces netrvá déle než 15-20 minut.

Co následuje po převzetí obrazu do aukce?

Zajistíme odborné posouzení, popis, fotografie na profesionální úrovni.

Oslovíme co nejširší okruh potencionálních zájemců.

Obraz je po celou dobu trvání aukce vystaven v naší galerii. Kdykoli máte možnost sledovat průběh aukce na internetu. 

Prodáváte svůj obraz za nejvyšší možnou cenu. Naše odměna je ve výši 20% z dosažené částky a je konečná, zahrnuje DPH, autorské poplatky, odměny znalcům, náklady na fotografování atd. Navíc si neúčtujeme tzv. aukční poplatek, který byste jinde museli zaplatit i v případě, že se Váš obraz nevydraží.

Výplata peněz je provedena  co nejdříve po ukončení aukce - skoro vždy do 3 týdnů. Pokud potřebujete část peněz ihned, vyplatíme Vám u vybraných obrazů při převzetí zálohu.