Sklárna  Halič - Miska s motivem ryby

Leptané sklo, délka 26 cm. Značeno azbukou, datováno 1910.

Sklárna Halič
113740. Miska s motivem ryby
Dražba ukončena:31.03.2024 20:50:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč