.. - Šestiosobní rybí příbory, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "selka", hrubá hmotnost 235,63 g

V původmí etuji.

..
113746. Šestiosobní rybí příbory, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "selka", hrubá hmotnost 235,63 g
Dražba ukončena:31.03.2024 20:59:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč