Český malíř 1. pol. 20. stol. - Motiv z nábřeží

Olej na překližce, 41x35 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 53 cm

Český malíř 1. pol. 20. stol.
113716. Motiv z nábřeží
Dražba ukončena:31.03.2024 20:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč