Ryl Cornelius Galle podle Albrechta Dürera a Václava Hollara - Lev

Mědirytina, konec 19. století. 10x15 cm. Signováno v tisku vpravo dole. Rám, sklo.

Pozn.: Pozdější otisk z původní desky. Rám mírně poškozen.

Ryl Cornelius Galle podle Albrechta Dürera a Václava Hollara
89216. Lev
Dražba ukončena:29.01.2023 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč