značeno St. Amand - Váza s florálním motivem

Porcelán, výška 34 cm.

Pozn.: Váza v zadní horní části restaurována.

o autorovi: Továrna na porcelán a keramiku v St. Amand v severní Francii, založena r. 1705

značeno St. Amand
113732. Váza s florálním motivem
Dražba ukončena:31.03.2024 20:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 31.03.2024 18:12:38 6680