NAŠE DALŠÍ AUKCE

VSTUP ZDE

neznačeno - Šachy

neznačeno

25578. Šachy

Vyvolávací cena: 800 Kč

Aktuální příhoz: 1 400 Kč

Min. příhoz: 100 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:00:00

draží se
. - Pamětní mince, stříbro 999/1000, punc kamzík, hrubá hmotnost 18,70 cm

.

25579. Pamětní mince, stříbro 999/1000, punc kamzík, hrubá hmotnost 18,70 cm

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:01:00

draží se
značeno Kodaň - Pasáček

značeno Kodaň

25580. Pasáček

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 800 Kč

Min. příhoz: 100 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:02:00

draží se
Robert Jiran - Kulečník

Robert Jiran

25581. Kulečník

Vyvolávací cena: 800 Kč

Aktuální příhoz: 18 000 Kč

Min. příhoz: 1000 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:03:00

draží se
severní Čechy 1. pol. 20. stol. - Váza

severní Čechy 1. pol. 20. stol.

25582. Váza

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 1 200 Kč

Min. příhoz: 100 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:04:00

draží se
Evropa kolem poloviny 19. stol. - Kapesní pistole

Evropa kolem poloviny 19. stol.

25583. Kapesní pistole

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 5 500 Kč

Min. příhoz: 500 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:05:00

draží se
signováno azbukou nečitelně - Krabička

signováno azbukou nečitelně

25584. Krabička

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:06:00

středoevropský malíř konce 18. a počátku 19. stol. - Dáma v modrých šatech

středoevropský malíř konce 18. a počátku 19. stol.

25585. Dáma v modrých šatech

Vyvolávací cena: 700 Kč

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:07:00

draží se
neznačeno - Sada 6-ti nožíků v kazetě, stříbro 812/1000, značeno platnou PZ, hrubá hmotnost 164,95 g

neznačeno

25586. Sada 6-ti nožíků v kazetě, stříbro 812/1000, značeno platnou PZ, hrubá hmotnost 164,95 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Min. příhoz: 100 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:08:00

draží se
značeno Kodaň - Chlapec na dýni

značeno Kodaň

25587. Chlapec na dýni

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 700 Kč

Min. příhoz: 100 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:09:00

draží se
značeno Practica FX - Fotoaparát

značeno Practica FX

25588. Fotoaparát

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:10:00

draží se
Vincent Vingler - Pelikán

Vincent Vingler

25589. Pelikán

Vyvolávací cena: 600 Kč

Aktuální příhoz: 600 Kč

Min. příhoz: 100 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:11:00

draží se
Stř. Asie konec 1. třetiny 20. stol. - Koberec Teke - Turkmen

Stř. Asie konec 1. třetiny 20. stol.

25590. Koberec Teke - Turkmen

Vyvolávací cena: 700 Kč

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:12:00

draží se
Zdeněk Smetana - Rákosníček

Zdeněk Smetana

25591. Rákosníček

Vyvolávací cena: 800 Kč

Aktuální příhoz: 900 Kč

Min. příhoz: 100 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:13:00

draží se
severní Čechy 1. pol. 20. stol. - Budha

25592. Budha

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 700 Kč

Min. příhoz: 100 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:14:00

draží se
Asie - Kumája

Asie

25593. Kumája

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 1 900 Kč

Min. příhoz: 100 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:15:00

draží se
Viktor  Dobrovolný - Ryby

Viktor Dobrovolný

25594. Ryby

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:16:00

značeno nečitelně - Stolní figurální hodiny

značeno nečitelně

25595. Stolní figurální hodiny

Vyvolávací cena: 800 Kč

Aktuální příhoz: 4 400 Kč

Min. příhoz: 100 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:17:00

draží se
neznačeno - Tabatěrka, zlato, 585/1000, hrubá hmotnost 98,1 g

neznačeno

25596. Tabatěrka, zlato, 585/1000, hrubá hmotnost 98,1 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Aktuální příhoz: 36 000 Kč

Min. příhoz: 1000 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:18:00

draží se
značeno Kodaň - Sedící kočka

značeno Kodaň

25597. Sedící kočka

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 700 Kč

Min. příhoz: 100 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:19:00

draží se
středoevropský malíř konce 18. a počátku 19. stol. - Portrét dámy s květinami ve vlasech

25598. Portrét dámy s květinami ve vlasech

Vyvolávací cena: 700 Kč

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:20:00

draží se
Ferdiš Duša - Váza s jelínky

Ferdiš Duša

25599. Váza s jelínky

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 700 Kč

Min. příhoz: 100 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:21:00

draží se
Evropa kolem r. 1850 - Kapesní pistole

Evropa kolem r. 1850

25600. Kapesní pistole

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 2 400 Kč

Min. příhoz: 100 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:22:00

draží se
. - Brož s přírodním zirkonem a brilianty, zlato 750/1000, hrubá hmotnost 3,30 g, 0,5 ct

.

25601. Brož s přírodním zirkonem a brilianty, zlato 750/1000, hrubá hmotnost 3,30 g, 0,5 ct

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 800 Kč

Min. příhoz: 100 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:23:00

draží se
značeno Kodaň - Ptáček

značeno Kodaň

25602. Ptáček

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 600 Kč

Min. příhoz: 100 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:24:00

draží se
Jižní Zakavkazsko přelom 19. a 20. stol. - Koberec

Jižní Zakavkazsko přelom 19. a 20. stol.

25603. Koberec

Vyvolávací cena: 700 Kč

Aktuální příhoz: 2 700 Kč

Min. příhoz: 100 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:25:00

draží se
Německo - Skládací svícny

Německo

25604. Skládací svícny

Vyvolávací cena: 700 Kč

Aktuální příhoz: 900 Kč

Min. příhoz: 100 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:26:00

draží se
návrh Peter Ghyczy 1968 - Křeslo "vajíčko"

návrh Peter Ghyczy 1968

25605. Křeslo "vajíčko"

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 2 200 Kč

Min. příhoz: 100 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:27:00

draží se
František Uprka - Neščasná vojna

František Uprka

25606. Neščasná vojna

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Min. příhoz: 100 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:28:00

draží se
značeno Kodaň - Kovář

značeno Kodaň

25607. Kovář

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 700 Kč

Min. příhoz: 100 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:29:00

draží se
Oldřich Eichler - První letošní

Oldřich Eichler

25608. První letošní

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 10 000 Kč

Min. příhoz: 1000 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:30:00

draží se
Střední Evropa po roce 1850 - Pistole kapesní s osmihrannou hlavní

Střední Evropa po roce 1850

25609. Pistole kapesní s osmihrannou hlavní

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 2 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:31:00

draží se
Salvador Dalí - Horoskop

Salvador Dalí

25610. Horoskop

Vyvolávací cena: 800 Kč

Aktuální příhoz: 4 800 Kč

Min. příhoz: 100 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:32:00

draží se
Jihovýchodní Asie - Šiva

Jihovýchodní Asie

25611. Šiva

Vyvolávací cena: 600 Kč

Aktuální příhoz: 700 Kč

Min. příhoz: 100 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:33:00

draží se
Čína - Váza

Čína

25612. Váza

Vyvolávací cena: 700 Kč

Aktuální příhoz: 700 Kč

Min. příhoz: 100 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:34:00

draží se
Salvador Dalí - Žena s rozteklými hodinami

Salvador Dalí

25613. Žena s rozteklými hodinami

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 13 000 Kč

Min. příhoz: 1000 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:35:00

draží se
značeno Kodaň - Hrající si kočka

značeno Kodaň

25614. Hrající si kočka

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:36:00

draží se
Jan Lauda - Alegorie podzimu

Jan Lauda

25615. Alegorie podzimu

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Aktuální příhoz: 1 800 Kč

Min. příhoz: 100 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:37:00

draží se
Pablo Picasso - Skull and Book

Pablo Picasso

25616. Skull and Book

Vyvolávací cena: 800 Kč

Aktuální příhoz: 7 000 Kč

Min. příhoz: 500 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:38:00

draží se
Střední Evropa 19. stol. - Tesák lovecký

Střední Evropa 19. stol.

25617. Tesák lovecký

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 3 200 Kč

Min. příhoz: 100 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:39:00

draží se
neznačeno - Párové slánky, sklo a stříbro, 88/1000, čistá hmotnost 40,60 g

neznačeno

25618. Párové slánky, sklo a stříbro, 88/1000, čistá hmotnost 40,60 g

Vyvolávací cena: 600 Kč

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Min. příhoz: 100 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:40:00

draží se
 značeno Bréziat et Cie Paris - Hodinky kapesní 2 plášťové, dekor lokomotivy

značeno Bréziat et Cie Paris

25619. Hodinky kapesní 2 plášťové, dekor lokomotivy

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 600 Kč

Min. příhoz: 100 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:41:00

draží se
značeno Rosenthal Group Germany - Jezevčík

značeno Rosenthal Group Germany

25620. Jezevčík

Vyvolávací cena: 800 Kč

Aktuální příhoz: 800 Kč

Min. příhoz: 100 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:42:00

Evropa konec 18. stol. - Pistole s křesadlovým zámkem

Evropa konec 18. stol.

25621. Pistole s křesadlovým zámkem

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 2 700 Kč

Min. příhoz: 100 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:43:00

draží se
kolem roku 1900 - Soubor 6-ti šatních spon a ozdob

kolem roku 1900

25622. Soubor 6-ti šatních spon a ozdob

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 600 Kč

Min. příhoz: 100 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:44:00

draží se
Venda Truhlářová - Západ slunce

Venda Truhlářová

25623. Západ slunce

Vyvolávací cena: 800 Kč

Aktuální příhoz: 1 400 Kč

Min. příhoz: 100 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:45:00

draží se
Robert Jiran - Schoulená

Robert Jiran

25624. Schoulená

Vyvolávací cena: 800 Kč

Aktuální příhoz: 9 000 Kč

Min. příhoz: 500 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:46:00

draží se
značeno Doxa - Hodinky náramkové

značeno Doxa

25625. Hodinky náramkové

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 600 Kč

Min. příhoz: 100 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:47:00

draží se
neznačeno - Konvička, stříbro, značeno lotovým puncem, 13 lotů, r. 1834, 51,5 g hrubé hmotnosti

neznačeno

25626. Konvička, stříbro, značeno lotovým puncem, 13 lotů, r. 1834, 51,5 g hrubé hmotnosti

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:48:00

draží se
značeno Rosenthal Germany Kunstabteilung - Dívka s laní

značeno Rosenthal Germany Kunstabteilung

25627. Dívka s laní

Vyvolávací cena: 800 Kč

Aktuální příhoz: 1 700 Kč

Min. příhoz: 100 Kč  Přihodit

Konec dražby: 12.12.2018 18:49:00

draží se

Vánoční aukce 12.12.2018

Vážení přátelé,

jak jsem již avizoval, připravili jsme pro Vás Vánoční aukci, poslední aukci tohoto roku.

Naší snahou bylo připravit co nejpestřejší nabídku, položky, které mohou udělat radost pod stromečkem.

Věřím, že.jsme byli úspěšní, v katalogu najdete obrazy, šperky, grafiku, stříbro, sochy, zbraně, porcelán, hodiny, keramiku, loutky....od levnějších položek po sběratelské lahůdky.

Přeji Vám všem krásný advent a srdečně Vás zvu k účasti v naší Vánoční aukci.

Ing. Jaroslav Jakubec

Mgr. Dominika Jakubcová

Bc. Jan Doležal

a tým našich fantastických kolegů