Miloš Koutecký - Prodavač melounů

Olej na kartonu, 49x34 cm, signováno vpravo dole Miloš Koutecký, rám.

Pozn.: Rám i malba požkozeny.

4925. Prodavač melounů
Dražba ukončena:26.05.2016 21:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 26.05.2016 18:13:12 1345
500 Kč 24.05.2016 22:36:16 1610